WSIiZ rozpoczyna współpracę z TÜV NORD oraz Fundacją Podaruj Miłość

WSIiZ rozpoczyna współpracę z TÜV NORD oraz Fundacją Podaruj Miłość

Porozumienie z firmą TÜV NORD ma na celu współpracę m.in. w obszarach: opracowywania projektów i wspólnych przedsięwzięć naukowych, badawczych i rozwojowych; przyjmowania przez TÜV NORD na praktyki dyplomowe studentów Uczelni, a także wspólnej organizacji tematycznych konferencji i seminariów. Wspólnym mianownikiem działalności Uczelni, a w szczególności Biura ds. Osób Niepełnosprawnych WSIiZ i Fundacji Podaruj Miłość jest czynna pomoc osobom z niepełnosprawnościami. Współpraca z Fundacją pozwoli w przyszłości m.in. organizować seminaria i konferencje, a także publikować teksty z szeroko pojętej tematyki związanej z niepełnosprawnością.

Czytaj artykuł: WSIiZ rozpoczyna współpracę z TÜV NORD – WSIiZ w Rzeszowie