Wydaliśmy już ponad 100 tys. certyfikatów językowych, informatycznych i biznesowych

WSIiZ uzyskała status lidera w zakresie certyfikowanej wiedzy informatycznej oraz międzynarodowej certyfikacji językowej. Dużą popularnością wśród studentów cieszą się również certyfikaty biznesowe.

Od początku działalności WSIiZ ukierunkowana była na dostarczanie studentom certyfikowanej wiedzy, bo przekłada się to na zwiększenie realnych szans naszych absolwentów na rynku pracy.

Certyfikaty językowe, które oferujemy, to m.in.: The European Language Certificates, London Chamber of Commerce and Industry, Pearson Test of English General.

W zakresie certyfikatów informatycznych Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania od wielu lat współpracuje z Cisco Networking Academy Certification. Jesteśmy również autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym firmy Microsoft, Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym ECDL, Authorized Prometic Testing Center, Pearson Vue Testing Center.

W obszarze certyfikatów biznesowych największym zainteresowaniem wśród studentów cieszą się certyfikaty: Digital Marketing Qualification – certyfikat kompetencji e-marketingowych, ATA Ground Operations Management i IATA Cargo Introductory Course – certyfikaty wydawane przez Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych (IATA), certyfikat ukończenia kursu „Podstawy inwestowania na giełdzie” wydawany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, Certyfikat ARCPort (WSIiZ jest jedyną uczelnią w Polsce i jedną z trzech na świecie, której studenci mają możliwość zdobycia certyfikatu), Certyfikat Kompetencji Logistycznych Candidate European Senior Logistician (WSIiZ jest trzecią uczelnią w Polsce, która pozytywnie przeszła audyt programu studiów z logistyki European Senior Logistician), a także Certyfikat TransEdu.

Czytaj artykuł: Certyfikaty międzynarodowe – WSIiZ w Rzeszowie