WSIiZ otrzymuje jedną z najwyższych subwencji na działalność statutową wśród uczelni niepublicznych

W 2019 roku z subwencji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na utrzymanie potencjału badawczego WSIiZ otrzymała prawie 1 milion zł. Nasza Uczelnia znalazła się tym samym w czołówce uczelni niepublicznych z najwyższą subwencją – wyprzedziły nas jedynie dwie placówki warszawskie – Uniwersytet SWPS i Akademia Leona Koźmińskiego.

Czytaj artykuł: Prawie 1 milion dla Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie z subwencji MNiSW na 2019 rok!