Jak Polacy korzystają z mediów? We współpracy z Uniwersytetem Warszawskim realizujemy unikalne badania naukowe

WSIiZ oraz UW rozpoczęły współpracę w zakresie interdyscyplinarnych badań na temat sposobu konsumpcji mediów przez Polaków.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Uniwersytet Warszawski rozpoczęły współpracę w zakresie interdyscyplinarnych badań na temat sposobu konsumpcji mediów przez Polaków. Dotychczas nie podejmowano szeroko zakrojonych badań ogólnopolskich poświęconych tej tematyce.

Ponadto WSIiZ podpisała porozumienie w sprawie współpracy z Uniwersytetem Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Uczelnie współpracowały głównie na gruncie badań naukowych związanych z chorobami układu krążenia rozwijającymi się na podłożu miażdżycy tętnic.