Architekt wolnej Polski. Świat wartości i idei Tadeusza Mazowieckiego – publikacja upamiętniająca pierwszego Premiera III RP to efekt współpracy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie i Wydawnictwa ZNAK

Opracowanie poświęcone wszechstronnej roli, jaką Premier Tadeusz Mazowiecki odegrał w budowaniu III RP, powstało z inicjatywy prof. Tadeusza Pomianka, Prezydenta WSIiZ oraz prof. Aleksandra Halla. W uroczystej rzeszowskiej premierze książki wzięli udział autorzy wybranych rozdziałów: prof. Andrzej Friszke, prof. Aleksander Hall, Henryk Woźniakowski oraz Maciej Zięba OP, gospodarzem spotkania był Andrzej Brzeziecki, asystent Tadeusza Mazowieckiego.

Czytaj artykuł: Architekt wolnej Polski O Tadeuszu Mazowieckim w poniedziałek w Rzeszowie