Rozwijamy kierunki anglojęzyczne atrakcyjne dla polskich i zagranicznych studentów

Jako pierwsza Uczelnia w Polsce wprowadziliśmy do oferty edukacyjnej studia anglojęzyczne z logistyki i logistyki w transporcie – Logistics in Transport. W roku akademickim 2013/2014 na 13 oferowanych przez uczelnię kierunkach studia podjęło blisko 8500 studentów, w tym 1535 obcokrajowców. Po raz pierwszy dyplomy odebrali absolwenci prestiżowego kierunku aviation management, którzy zaczęli studia 3 lata wcześniej.