Milion złotych dla kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego doceniło unikatowość i innowacyjność stosowanych we WSIiZ rozwiązań dydaktycznych.

Milion złotych dla kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego doceniło unikatowość i innowacyjność stosowanych we WSIiZ rozwiązań, a przyznane środki w wysokości miliona złotych zostały wykorzystane na dalsze podnoszenie jakości kształcenia: studenci mogli wziąć udział w spotkaniach otwartych i warsztatach prowadzonych przez znanych dziennikarzy, m.in. Renatę Kijowską, Marcina Mellera i Mariusza Szczygła. Ponadto korzystali z bezpłatnych warsztatów z obszaru kreowania postaci 3D, profesjonalnego obrabiania graficznego danych, tworzenia przestrzeni trójwymiarowych, animowania postaci 3D, czy multiwizualizacji form przestrzennych.