WSIiZ najlepszą niepubliczną uczelnią magisterską w południowo-wschodniej Polsce oraz jedną z pięciu najlepszych uczelni w kraju

Według rankingu niepublicznych uczelni magisterskich (Ranking Szkół Wyższych 2010), opublikowanego przez dziennik „Rzeczpospolita” oraz miesięcznik „Perspektywy”, WSIiZ okazał się najlepszą niepubliczną uczelnią magisterską w południowo-wschodniej Polsce oraz jedną z pięciu najlepszych uczelni w kraju. WSIiZ wyprzedziły jedynie szkoły wyższe posiadające uprawnienia doktorskie i habilitacyjne. Kapituła rankingu przyznała też WSIiZ nagrodę specjalną za największy awans spośród szkół wyższych sklasyfikowanych w rankingu (aż o 9 pozycji w stosunku do ubiegłego roku). WSIiZ uzyskała maksymalną ocenę w kategoriach: innowacyjność, programy studiów prowadzone w językach obcych.

W opublikowanym przez tygodnik „Wprost” i miesięcznik studencki „Dlaczego” niezależnym rankingu polskich uczelni WSIiZ zajęła 1. miejsce w kategorii niepubliczne uczelnie niebiznesowe. W rankingu Akademickiego Centrum Informacyjnego w Poznaniu na „Najbardziej innowacyjną i kreatywną uczelnię w Polsce” WSIiZ zdobyła 2. lokatę. Nasza Uczelnia znalazła się w gronie laureatów tego konkursu jako jedyna szkoła wyższa z regionu.

Ranking szkół wyższych – Gdzie studiować?