Jako pierwsza uczelnia w Polsce i czwarta w Europie kształcimy na unikatowej specjalności Aviation Management

Aviation Management – czyli zarządzanie komunikacją i infrastrukturą lotniczą – zostało wprowadzone jako specjalność do kierunku ekonomia na studiach I stopnia. Wszystkie przedmioty były realizowane w języku angielskim przez międzynarodowych specjalistów, ofertę zajęć dydaktycznych połączyliśmy ze stażami i wyjazdami studyjnymi do głównych ośrodków akademickich w Unii Europejskiej.

Ambasadorem Aviation Management została Deutsche Lufthansa, a cała specjalność realizowana była we współpracy z International University of Applied Sciences in Bad Honnef – Bonn. Koszt nauki na elitarnej specjalności pokrywały w całości: Unia Europejska i budżet państwa. W pierwszym roku Uczelnia przyjęła 60 studentów z całej Polski i zagranicy, uroczysta inauguracja odbyła się w terminalu odlotów Portu Lotniczego Rzeszów Jasionka.

Media o Aviation Management: