Wykładowca WSIiZ ogłoszony „Człowiekiem Roku Polskiego Internetu”

Mateusz Tułecki swoim entuzjazmem do nowych technologii skutecznie zarażał nie tylko studentów, ale także środowiska związane z biznesem i nauką.

Wykładowca WSIiZ ogłoszony „Człowiekiem Roku Polskiego Internetu”

Mateusz Tułecki – pasjonat Internetu oraz organizator wielu ciekawych branżowych inicjatyw – swoim entuzjazmem do nowych technologii skutecznie zarażał nie tylko studentów, ale także środowiska związane z biznesem i nauką.

Organizowane przez niego rzeszowskie spotkania XRAII były miejscem dyskusji na temat wirtualnego świata, a dwie edycje interdyscyplinarnej konferencji InternetBeta zostały okrzyknięte branżowym wydarzeniem 2009 i 2010 roku. Mateusz Tułecki nagrodę „Człowiek Roku Polskiego Internetu 2010” przyznaną przez Akademię Internetu odebrał w Teatrze IMKA w Warszawie.

Zobacz też: 2009 – Rusza Konferencja InternetBeta a WSIiZ staje się internetową stolicą Polski

Zobacz stronę InternetBeta