I ogólnopolska konferencja kół naukowych pt. „Nauka i pasja kluczem do sukcesu”

W konferencji wzięło udział 80 osób z 16 uczelni z całego kraju.

I ogólnopolska konferencja kół naukowych pt. „Nauka i pasja kluczem do sukcesu”

Studencki ruch naukowy powstał wraz z początkiem funkcjonowania WSIiZ i z roku na rok oferował studentom coraz więcej możliwości. W ramach działalności około 20 kół naukowych studenci mieli możliwość podejmowania współpracy naukowej z pracownikami naukowymi, uczestnictwa w konferencjach, a także realizacji własnych projektów pod opieką merytoryczną kompetentnych opiekunów. W zorganizowanej przez Uczelnię I Ogólnopolskiej Konferencji Kół Naukowych „Nauka i pasja kluczem do sukcesu” wzięło udział 80 osób z 16 uczelni z całego kraju. Spotkania toczyły się w 6 sesjach tematycznych: społecznej, ekonomicznej, nauk o zdrowiu, ekologiczno-przyrodniczej, technicznej oraz IT i nowych mediów. Z uwagi na duże zainteresowanie studenckich środowisk akademickich, konferencja organizowana jest do dzisiaj.

Zobacz stronę konferencji