Studenci WSIiZ Mistrzami Polski w ogólnopolskich rozgrywkach Marketplace

Studenci WSIiZ Mistrzami Polski w ogólnopolskich rozgrywkach Marketplace

Marketplace to program komputerowy symulujący procesy i sytuacje zachodzące na rynku biznesowym. Program wymaga od studentów analizy danych rynkowych, a także podejmowania realistycznych decyzji biznesowych. W III edycji ogólnopolskich rozgrywek Marketplace nasi studenci zajęli 1. miejsce i tym samym zostali Mistrzami Polski w zarządzaniu wirtualnym przedsiębiorstwem. Zespół wystąpił w składzie: Bartłomiej Róg, Marcin Dziuba, Michał Kanach, Krzysztof Szklany. Drugi zespół reprezentujący WSIiZ w składzie: Dominika Kaczor, Monika Bucior, Anna Cieślachowska, Anastazja Mścisz zajął 6. miejsce.