Czy języków obcych można nauczyć się na odległość? Centrum Języków Obcych WSIiZ udowadnia, że tak

Centrum Języków Obcych WSIiZ w porozumieniu z przedstawicielami Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie opracowało kursy e-learningowe j. angielskiego. Powstało 8 kursów na 4 poziomach językowych (A2, B1, B2, C1), były one wykorzystane w procesie realizacji lektoratu z języka obcego na obu uczelniach. Projekt został zrealizowany w ramach projektów: WSE – Projekt rozwojowy „Kompetentnie ku przyszłości” i WSIiZ – Projekt rozwoju WSIiZ „Uczelnia jutra”.