Partnerem WSIiZ zostaje Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych w Krakowie

Partnerem WSIiZ zostaje Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych w Krakowie

Upowszechnianie wiedzy, podnoszenie jakości edukacji i wspólne projekty naukowo-badawcze: takie cele postawiliśmy sobie wspólnie z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych w Krakowie, wyjątkową instytucją ufundowaną przez ks. prof. dr. hab. Michała Hellera, laureata Nagrody Templetona 2008. Dzięki umowie partnerskiej zrealizowaliśmy między innymi część cyklu wykładów monograficznych pt. „Nauka i wielkie pytania”. Wykłady skierowane były do studentów we WSIiZ, Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu, ale mogli w nich uczestniczyć także mieszkańcy regionu.