Przedsiębiorczość, piłka nożna i judo, czyli sukcesy naszych studentów

Anna Milo, studentka II roku administracji, została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu „Twoja wizja rozwoju przedsiębiorczości”, który został zorganizowany przez Parlamentarny Zespół Przedsiębiorczości oraz Studenckie Forum Business Centre Club.

Przedsiębiorczość, piłka nożna i judo, czyli sukcesy naszych studentów

• Zespół składający się z pięciorga studentów należących do Systemu Student Plus zajął IV miejsca w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Przedsiębiorczość i Zarządzanie”. Konkurs organizowany był przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości w Łodzi, wzięło w nim udział 20 szkół państwowych i niepaństwowych z całej Polski.
  • Reprezentacja studentów WSIiZ zajęła V miejsce na Mistrzostwach Polski Szkół Wyższych Niepaństwowych w piłce nożnej reprezentacji 11-osobowych.
  • Reprezentacja studentów WSIiZ zajęła I miejsce w Halowej Lidze Piłki Nożnej. Reprezentacja studentów WSIiZ zajęła I miejsce w Podkarpackiej Lidze Amatorskiej Koszykówki PLAK im. Renaty Barszczewskiej.
  • Drużyna WSIiZ zajęła 2. miejsce w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w judo.