Cudze chwalicie swego nie znacie – WSIiZ na rzecz promocji architektury regionu

W 2003 roku WSIiZ zrealizowała film pt. „Szpital św. Jadwigi w Bieczu”, którego autorem i współrealizatorem był prof. Wiktor Zin. Produkcja ta miała być początkiem cyklu dokumentów pt. „Podkarpacie mniej znane”.

Cudze chwalicie swego nie znacie – WSIiZ na rzecz promocji architektury regionu

W 2003 roku WSIiZ zrealizowała film pt. „Szpital św. Jadwigi w Bieczu”, którego autorem i współrealizatorem był prof. Wiktor Zin. Produkcja ta miała być początkiem cyklu dokumentów pt. „Podkarpacie mniej znane”.

Ponadto na rynku wydawniczym – nakładem Wydawnictwa WSIiZ – ukazały się dwa albumy przygotowane pod redakcją prof. Wiktora Zina. Album „Krajobrazy Podkarpacia” powstał w oparciu o materiał fotograficzny wykonany przez studentów uczelni w ramach zajęć z „Historii kultury i sztuki”. Jego kontynuacją był album „Narodziny krajobrazu kulturowego”.