Otwieramy pierwsze w Polsce uczelniane Centrum Edukacyjne Sun Microsystems

W styczniu 2002 roku otworzyliśmy pierwsze na polskiej uczelni Autoryzowane Akademickie Centrum Edukacyjne Sun Microsystems.

Otwieramy pierwsze w Polsce uczelniane Centrum Edukacyjne Sun Microsystems

W styczniu 2002 roku otworzyliśmy pierwsze na polskiej uczelni Autoryzowane Akademickie Centrum Edukacyjne Sun Microsystems, a we wrześniu WSIiZ – jako jedyna instytucja w Polsce – spełniła kryteria Cisco Systems i otrzymała pozwolenie na utworzenie Cisco Certified Network Professional Academy (CISCO CCNP Academy).

Wraz z otrzymaniem uprawnień Uczelnia zyskała prawo do prowadzenia szkoleń przygotowujących do certyfikatu zawodowego Cisco Certified Network Profesional CCNP. Prężny rozwój Uczelni w zakresie wykorzystywania nowoczesnych technologii zauważony został przez Organizatorów konkursu „Lider Informatyki 2002”, do którego WSIiZ została nominowana (w kategorii Organizacje użyteczności publicznej), jako jedyna w dotychczasowej historii konkursu organizacja z Podkarpacia.

Otwarcie Centrum Edukacyjnego SUN