Realizujemy międzynarodowe projekty z Purdue University oraz Państwowym Pedagogicznym Uniwersytetem im. Dragomanowa w Kijowie

Katedra Turystyki i Rekreacji WSIiZ wspólnie z Purdue University (USA) oraz Państwowym Pedagogicznym Uniwersytetem im. Dragomanowa w Kijowie (Ukraina), przygotowała międzynarodowe wydarzenie.

Katedra Turystyki i Rekreacji WSIiZ wspólnie z Purdue University (USA) oraz Państwowym Pedagogicznym Uniwersytetem im. Dragomanowa w Kijowie (Ukraina), przygotowała międzynarodowe wydarzenie – Konferencję Naukową nt. Turystyka czynnikiem integracji międzynarodowej (16-18 listopada 2001 r.). W ramach kontynuacji projektu dwa lata później odbyła się kolejna edycja tej konferencji.