Kategorie
Kategoria 1

Jesteśmy liderem w regionie południowo-wschodnim oraz jedną z czołowych uczelni niepublicznych w Polsce

W najpopularniejszych rankingach szkół wyższych WSIiZ została oceniona najwyżej spośród niepaństwowych uczelni Polski Południowo-Wschodniej.

Jesteśmy liderem w regionie południowo-wschodnim oraz jedną z czołowych uczelni niepublicznych w Polsce

W najpopularniejszych rankingach szkół wyższych Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie została oceniona najwyżej spośród niepaństwowych uczelni Polski Południowo-Wschodniej:

  • w klasyfikacji wszystkich niepaństwowych uczelni niebiznesowych tygodnika „Wprost” nasza Uczelnia uplasowała się na 3. miejscu. Tę samą pozycję WSIiZ zajęła w kategorii nowoczesne technologie, natomiast w kategorii turystyka i rekreacja zajęliśmy miejsce 4;
  • według rankingu tygodnika „Polityka” „Ekonomia – Zarządzanie 2001” nasza Uczelnia zajęła 10. miejsce w gronie uczelni niepaństwowych, kształcących w zakresie ekonomii i zarządzania, natomiast w łącznej klasyfikacji uczelni państwowych i niepaństwowych uplasowała się na 18. pozycji;
  • według rankingu „Rzeczpospolitej” oraz miesięcznika „Perspektywy” WSIiZ znalazła się na 18. miejscu wśród 100 najlepszych uczelni niepaństwowych w kraju. W ocenie pracodawców uplasowaliśmy się na 9. miejscu, natomiast pod względem aktywności badawczej na 6. W kategorii dostępności nowoczesnych technologii informacyjnych zajęliśmy 10. miejsce w kraju.