Studenci kierunku ekonomia zajmują 2. miejsce w VII Międzynarodowej Rozgrywce Marketplace

Marketplace to międzynarodowy symulator biznesowy; konkurs wymagał od studentów analizy danych rynkowych, a także podejmowania realistycznych decyzji biznesowych.

Marketplace to międzynarodowy symulator biznesowy. Konkurs wymagał od studentów analizy danych rynkowych, a także podejmowania realistycznych decyzji biznesowych. W edycji 2000, studentów WSIiZ wyprzedziła tylko reprezentacja Uniwersytetu Stanu Tennessee w Knoxwill. Był to pierwszy duży sukces studentów WSIiZ w konkursie Marketplace. W kolejnych latach przedstawiciele WSIiZ wielokrotnie stawali na podium tych rozgrywek, a w roku 2007 oraz 2013 zdobyli najwyższe miejsca w konkursie, otrzymując tytuł mistrzów świata.