Studentka WSIiZ laureatką prestiżowego stypendium Ministra Edukacji Narodowej i Sportu

Pani Katarzyna Wróbel była pierwszą studentką, której przyznane zostało prestiżowe stypendium Ministra Edukacji Narodowej i Sportu za wybitne osiągnięcia naukowe. W kolejnych latach studenci WSIiZ byli wielokrotnie wyróżniani tym elitarnym stypendium, a pod względem liczby przyznanych stypendium WSIiZ wielokrotnie znajdowała się w czołówce polskich uczelni niepublicznych. WSIiZ zajęła 1. miejsce wśród uczelni niepublicznych pod względem liczby przyznanych stypendiów w roku 2005 (19 stypendiów), 2006 (18 stypendiów). Natomiast 2. i 3. miejsce w latach: 2007 (7 stypendiów) – 2. miejsce; 2016 (5 stypendiów) – 2. miejsce; 2009 (8 stypendiów) – 3. miejsce. Łącznie studenci WSIiZ uzyskali ponad 120 stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe. Wykaz laureatów stypendium MNiSW dostępny jest – TUTAJ.