Zdajemy egzamin z nauczania online podczas pandemii COVID-19

Dzięki wieloletnim doświadczeniom z e-learningiem oraz wielomilionowym inwestycjom w rozwój technologii informatycznych, zajęcia online we WSIiZ rozpoczęły się już trzy dni po ogłoszeniu przez Rząd RP decyzji o konieczności zawieszenia klasycznych zajęć dydaktycznych.

Zdajemy egzamin z nauczania online podczas pandemii COVID-19

Dzięki wieloletnim doświadczeniom z e-learningiem oraz wielomilionowym inwestycjom w rozwój technologii informatycznych (m.in. Blackboard Learn i Collaborate Ultra), zajęcia online we WSIiZ rozpoczęły się już trzy dni po ogłoszeniu przez Rząd RP decyzji o konieczności zawieszenia klasycznych zajęć dydaktycznych. Do końca roku akademickiego 2019/2020, ponad 90% zajęć przeprowadziliśmy online w trybie synchronicznym, a dzięki systemowi Blackboard kontakt studentów z wykładowcami miał miejsce w czasie rzeczywistym. Online odbywały się także egzaminy oraz obrony prac dyplomowych. Oprócz zajęć dla studentów, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania wdrożyła także nauczanie online dla słuchaczy Akademii 50+ oraz dla maturzystów. Kandydaci na studia mieli możliwość wzięcia udziału w zajęciach wybranego przez siebie kierunku – wystarczyło usiąść przed komputerem i kliknąć w podany link.

W WSIiZ w Rzeszowie zajęcia online pełną parą

Zajęcia i egzaminy na WSIiZ online