Przyznajemy pierwsze stypendia School of Leaders for Democracy dla studentów z Białorusi

Trzynaścioro studentów z Białorusi zostało stypendystami pierwszej edycji programu School of Leaders for Democracy (SoL-D). To studenci I roku studiów I stopnia, przedstawiciele kierunków: Zarządzanie (ścieżka PL oraz EN), Informatyka (ścieżka PL oraz EN), Logistyka, Grafika Komputerowa i Produkcja Multimedialna oraz Kosmetologia. Program School of Leaders for Democracy został wprowadzony do oferty WSIiZ w roku akademickim 2020/21 jako wyraz solidarności ze społeczeństwem białoruskim, które przeżywa obecnie trudny czas. Władze Uczelni  zdecydowały się uruchomić moduł SoL-D dla tych Bialorusinów, którzy naukę w Polsce chcą połączyć z rozwojem wiedzy i kompetencji dotyczących tworzenia i funkcjonowania społeczeństwa demokratycznego. Celem programu jest wspieranie studentów narodowości białoruskiej, stymulowanie ich rozwoju oraz kształtowanie postaw liderskich i obywatelskich.

Czytaj artykuł: W rzeszowskiej WSIiZ rusza „School of Leaders for Democracy” – specjalny program stypendialny dla studentów z Białorusi

Czytaj artykuł: Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie rusza „School of Leaders for Democracy”

Czytaj artykuł: Stypendia „School of Leaders for Democracy” 2020 Moje Stypendium