WSIiZ umacnia swoją pozycję w międzynarodowym rankingu U-Multirank

Ponadto WSIiZ uzyskała również wyróżnienie Primus.

WSIiZ umacnia swoją pozycję w międzynarodowym rankingu U-Multirank

W międzynarodowym rankingu U-Multirank sklasyfikowanych zostało 41 polskich uczelni państwowych i prywatnych, w tym po raz szósty Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. WSIiZ poddała się ewaluacji U-Multirank jako jedyna uczelnia z Podkarpacia. Najwyższe wyniki – bardzo dobre (A) i dobre (B) – Uczelnia otrzymała w 15 podkategoriach. Obliczając średnią ocen w ogólnym rankingu WSIiZ zajęła 4. miejsce, wyprzedzając tym samym wiele renomowanych uczelni polskich – Uniwersytet Jagielloński, Politechnikę Warszawską, AGH Kraków czy Politechnikę Wrocławską.

Kapituła programu certyfikacyjnego Uczelnia Liderów oceniła, że WSIiZ niezmiennie kształci absolwentów zgodnie z potrzebami i wymogami rynku pracy oraz pozostaje otwarta na współpracę ze środowiskiem biznesowym i gospodarczym. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie uzyskała: certyfikat Uczelnia Liderów; wyróżnienie Primus dla uczelni, które w procesie przyznawania certyfikatów otrzymały największą liczbę punktów; oraz Certyfikat Platynowy Uczelnia Liderów dla uczelni, które po raz ósmy otrzymały certyfikat Uczelnia Liderów.

Czytaj artykuł: WSIiZ oceniona bardzo wysoko w światowym rankingu U-Multirank