WSIiZ pozyskuje ponad 25 mln zł na rozwój oferty dydaktycznej

W ramach kompleksowego programu rozwoju oferty dydaktycznej uczelni uruchomiliśmy kilkanaście nowych kierunków i specjalności.

WSIiZ pozyskuje ponad 25 mln zł na rozwój oferty dydaktycznej

W ramach kompleksowego programu rozwoju oferty dydaktycznej uczelni, który obejmuje grupę 6 dużych projektów dydaktycznych o łącznej wartości ok. 25 mln zł, uruchomiliśmy kilkanaście nowych kierunków i specjalności, w tym np. Digital Media oraz pielęgniarstwo. W ramach programu oferujemy studentom szeroki wachlarz dodatkowych certyfikowanych szkoleń i warsztatów oraz możliwość podjęcia studiów dualnych, w formule łączącej studiowanie z intensywnymi praktykami w przedsiębiorstwach. Dzięki realizacji projektu Uczelnia Dostępna poprawia się komfort studiowania dla studentów niepełnosprawnych, powstaje również Platforma Rozwoju Kompetencji – nowoczesne narzędzia ułatwiające studentom planowanie i zarządzanie własną ścieżką edukacyjną.