Nowe kraje i nowe możliwości

Nowe kraje i nowe możliwości

W roku akademickim 2019/2020 po raz pierwszy na studia prowadzone w j. angielskim przyjęci zostali studenci z: Albanii, Botswany, Indonezji, Libii, Nanibii, Nigerii, Papui-Nowej Gwinei i Somalii. Studenci cudzoziemcy z ponad 50 krajów świata stanowili 1/3 społeczności akademickiej WSIiZ, a wspólnie z polskimi koleżankami i kolegami korzystali z anglojęzycznej oferty edukacyjnej na kierunkach: Aviation Management, General Aviation, International Management, Logistics in Transport, Network Technologies, Programming, Computer graphic, Software engineering technologies.

W 2019 roku otworzyliśmy się na Afrykę; naszym gościembył Abdellaha Menou, dyrektor Międzynarodowej Akademii Lotnictwa Cywilnego w Casablance. Efektem spotkań było podpisanie Memorandum formalizującego wstępne porozumienie pomiędzy uczelniami. Ponadto, WSIiZ zawarła porozumienie z Uniwersytetem ESITH (Maroko). Uczelnia pozyskała również nowego partnera w Zimbabwe – Arrupe Jesuit University w Harare. Zakres współpracy dotyczył uruchomienia wspólnych studiów z obszaru IT.