Podkarpackie Centrum Innowacji z udziałem WSIiZ

Podkarpackie Centrum Innowacji z udziałem WSIiZ

17 października 2018 roku w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego Władze WSIiZ wraz z rektorami Politechniki Rzeszowskiej i Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz członkami Zarządu Województwa utworzyły Podkarpackie Centrum Innowacji. Wydarzenie było kolejnym krokiem w procesie zwiększania szeroko rozumianej innowacyjności województwa podkarpackiego. Centrum jest ośrodkiem, w którym nauka i biznes znajdują szansę na ścisłą współpracę, dzięki niej łatwiej jest komercjalizować wyniki badań naukowych, rozwijać technologicznie dobre pomysły biznesowe studentów, prowadzić badania naukowe we współpracy i na zapotrzebowanie przedsiębiorstw.