Jak uczyć coraz mądrzej i lepiej? Zdobywamy prawie 11 mln zł z NCBiR na projekty dydaktyczne

Kto ciągle nie idzie do przodu, ten się cofa. Rozwijanie oferty edukacyjnej, poszerzenie możliwości kształcenia praktycznego i inwestycje w infrastrukturę informatyczną umożliwiły nam dwa duże projekty dydaktyczne ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: „Uczelnia Przyszłości” (uznany za najlepszy w Polsce) i „Kadry dla Regionu” na łączną kwotę prawie 11 mln zł. Obydwa projekty stanowiły kontynuację udoskonalania naszej oferty edukacyjnej prowadzonej w ramach wcześniejszych programów („Interaktywna Uczelnia” oraz „Uczelnia otw@rta na innowacje” o łącznym budżecie ok. 10 mln zł.).