Edukacja jest dla wszystkich: uczymy nastolatki oraz osoby 50+

Uczelnia rozwijała autorską inicjatywę edukacyjną dla dzieci pod hasłem Regionalnej Akademii Inspiracji, którą udało się wesprzeć grantami o wartości ok. 1 mln zł. Ponadto WSIiZ realizowała projekt finansowany w ramach środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju „Uczelnia dla III wieku”.

Edukacja jest dla wszystkich: uczymy nastolatki oraz osoby 50+

W 2018 roku zainicjowaliśmy dwa duże projekty o wartości ponad 4 mln zł, podnoszące kompetencje informatyczne i programistyczne uczniów i nauczycieli z Podkarpacia. Wzięło w nich udział ponad 1000 uczniów i ponad 1000 nauczycieli. Niezależnie od tego Uczelnia rozwijała autorską inicjatywę edukacyjną dla dzieci pod hasłem Regionalnej Akademii Inspiracji, którą udało się wesprzeć grantami o wartości ok. 1 mln zł. Ponadto WSIiZ realizowała projekt finansowany w ramach środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju „Uczelnia dla III wieku”, skierowany dla osób po 50 roku życia.

Czytaj artykuł: Pobudź twórczość swojego dziecka. Ruszają zapisy do Regionalnej Akademii Inspiracji

Czytaj artykuł: Projekt Uczelnia dla III wieku