Tytuł „Edukator Roku 2014” dla Rektora prof. Tadeusza Pomianka

Rektor Tadeusz Pomianek otrzymał tytuł „Edukator Roku 2014” w kategorii „Animator” za podejmowanie działań na rzecz dynamizowania rozwoju polskiej edukacji wyższej.

Tytuł „Edukator Roku 2014” dla Rektora prof. Tadeusza Pomianka

Rektor Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, prof. nadzw. dr hab. inż. Tadeusz Pomianek, został uhonorowany przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej (obecnie Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej) tytułem „Edukator Roku 2014” w kategorii  „Animator” za podejmowanie działań na rzecz dynamizowania rozwoju polskiej edukacji wyższej. Rektor Pomianek dołączył tym samym do grona takich osobistości jak: prof. dr hab. Michał Kleiber, prof. dr hab. Leszek Balcerowicz, prof. dr hab. inż. Jerzy Buzek, prof. dr hab. Danuta Hübner oraz Prezydent Aleksander Kwaśniewski.