Jak sprawić, by dzieci samodzielnie podejmowały decyzje i efektywnie współpracowały w zespole? Rusza Rzeszowska Akademii Inspiracji

Rzeszowska Akademia Inspiracji to projekt edukacyjny na trzech poziomach kształcenia: szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej, bazujący na aktywnych metodach nauczania.

Rzeszowska Akademia Inspiracji (RAI) to projekt edukacyjny na trzech poziomach kształcenia: szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej, bazujący na aktywnych metodach nauczania. Zajęcia od początku były prowadzone w małych grupach, głównie w formie warsztatowej, przy wykorzystaniu skeczy, quizów, pracy w zespole, pracy z tekstem oraz eksperymentów.

Udział dzieci w zajęciach był finansowany z programu stypendialnego fundowanego przez Bank Zachodni WBK i Santander Universidades. W pierwszej edycji RAI wzięło udział ponad 70 uczniów z Rzeszowa i okolic, a w roku 2020/2021 takich uczestników było ponad 250. RAI to program, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem dzieci i rodziców z województwa podkarpackiego.

Link do strony: https://rai.rzeszow.pl/