O tym filmie mówi się w całej Polsce – studenci WSIiZ „ożywili” rzeszowski Pomnik Czynu Rewolucyjnego

Dokąd zmierza najsłynniejszy rzeszowski pomnik, czy planuje uciec z miasta? Studenci WSIiZ ze specjalności: grafika komputerowa w mediach stworzyli film, w którym ożywili rzeszowski Pomnik Czynu Rewolucyjnego. Wykorzystali do tego najnowsze narzędzia do tworzenia grafiki 3D i łączenia efektów trójwymiarowych z materiałem wideo, posłużyli się również efektami specjalnymi i właśnie zakupionym przez Uczelnię oprogramowaniem motion tracking (pozwalającym na wykrywanie ruchu kamery w klasycznych ujęciach wideo).