WSIiZ rozwija uczelniane media studenckie: od „Pressji” do Intro

WSIiZ rozwija uczelniane media studenckie: od „Pressji” do Intro

Przyszli dziennikarze i graficy komputerowi pierwsze kroki w swoim zawodzie stawiają w mediach studenckich. W magazynie „Pressja” od 2002 roku ukazywały się relacje, recenzje i wywiady przygotowywane przez studentów dziennikarstwa i komunikacji społecznej, a w 2009 roku uruchomiliśmy portal studentcafe.pl, który był adresowany do wszystkich studentów rzeszowskich uczelni wyższych.

W 2016 roku doszło do konsolidacji wszystkich uczelnianych mediów, obecnie Intro Magazyn, Radio Intro oraz Intro TV tworzą razem multimedialny i nowoczesny portal www.intro.media, a absolwenci naszej Uczelni zasilają redakcje mediów regionalnych i ogólnopolskich.