Do grona użytkowników naszego systemu Uczelnia.XP dołącza Akademia Górniczo-Hutnicza z Krakowa

Zakup stworzonego we WSIiZ programu przez jedną z największych polskich uczelni technicznych był ważnym etapem potwierdzającym jego kompleksowość i efektywność.

Użytkownicy chwalili sobie rozwiązania wspomagające proces nauczania zarówno w wymiarze tradycyjnym, jak i metody e-learningowe, a kilka lat później z systemu Uczelnia.XP będzie korzystać już ponad 60 polskich uczelni publicznych i niepublicznych o różnych profilach, w tym: Akademia Medyczna w Gdańsku, Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna w Krakowie, Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni i Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie.