Prestiżowe wyróżnienie dla WSIiZ

W uznaniu zasług na polu informatyzacji WSIiZ jako pierwsza i jedyna w Polsce Uczelnia otrzymała prestiżowy tytuł Lidera Informatyki.

Prestiżowe wyróżnienie dla WSIiZ

W uznaniu zasług na polu informatyzacji, Uczelnia – jako pierwsza i jedyna w Polsce, uzyskała prestiżowy tytuł Lidera Informatyki, nadawany przez tygodnik Computerworld. WSIiZ była pierwszą uczelnią w Polsce, która otrzymała to wyróżnienie.

Projekt System Wspierania Gron Przedsiębiorczości, realizowany przez zespół pracowników WSIiZ pod kierunkiem dr Elżbiety Wojnickiej, znalazł się w ścisłym finale konkursu SPMP Project Excellence Award Polska 2007. Wyniki ogłoszono na XXI Światowym Kongresie International Project Management Association (IPMA) w Zamku Królewskim w Niepołomicach k. Krakowa.