WSIiZ w czołówce najlepszych niepublicznych Uczelni w Polsce

WSIiZ otrzymała prestiżowy certyfikat „Wiarygodna Szkoła”, który przyznało nam Akademickie Centrum Informacyjne w Poznaniu.

WSIiZ w czołówce najlepszych niepublicznych Uczelni w Polsce

WSIiZ otrzymała prestiżowy certyfikat Wiarygodna Szkoła”, który przyznało nam Akademickie Centrum Informacyjne w Poznaniu. W zestawieniu uczelni magisterskich WSIiZ zajęła 4. miejsce, a w ocenie środowiska akademickiego – miejsce 8. W marcowym wydaniu „Home & Market” opublikowany został ranking wyższych szkół biznesu. WSIiZ, która jako jedyna Uczelnia z regionu brała w nim udział, uplasowała się na 3. miejscu wśród prywatnych wyższych szkół biznesu prowadzących studia magisterskie.

Z kolei według „Rankingu szkół wyższych 2006” opublikowanego przez Tygodnik „Wprost”, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie ponownie – jako jedyna Uczelnia z Podkarpacia – znalazła się w prestiżowym gronie uczelni o klasie międzynarodowej.