Języki obce to nasza specjalność

Nasza Uczelnia uznana została za najlepszy ośrodek certyfikujący w w Polsce pod względem liczby przeprowadzonych egzaminów LCCI IQ.

Języki obce to nasza specjalność

Syndyk Egzaminacyjny London Chamber of Commerce and Industry International Qualifications/Londyńska Izba Handlu i Przemysłu (LCCI IQ) uznał WSIiZ za najlepszy ośrodek certyfikujący w Polsce pod względem liczby przeprowadzonych egzaminów i wykorzystania całej gamy egzaminów LCCI IQ.

Centrum Języków Obcych WSIiZ aktywnie rozwijało również sieć instytucji partnerskich TELC, za jego pośrednictwem egzaminy językowe przeprowadzało blisko 100 renomowanych uczelni państwowych i niepaństwowych oraz instytucji edukacyjnych na terenie całej Polski, co czyniło naszą Uczelnię liderem w tej dziedzinie. CJO przeprowadzało także cykliczne szkolenia na egzaminatorów TELC z j. angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz rosyjskiego. Od 1998 do 2006 roku w sieci TELC WSIiZ Rzeszów egzaminy TELC zdało ponad 25 000 osób, z czego w roku akademickim 2006/2007 ponad 5 000.