Anglojęzyczne ścieżki kształcenia na stałe w ofercie dydaktycznej WSIiZ

Anglojęzyczne ścieżki kształcenia na stałe w ofercie dydaktycznej WSIiZ

W roku akademickim 2004/2005 WSIiZ poszerzyła swoją ofertę edukacyjną o studia w języku angielskim na 3 kierunkach: International Management, Information Technology & Econometrics, Hospitality Management. Kształcenie na poziomie licencjackim oraz magisterskim rozpoczęła we WSIiZ grupa studentów z Chin, Iranu oraz Indii, a Uczelnia uzyskała akredytację Wydziału Edukacji Ambasady Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce.

W 2004 roku WSIiZ posiadała już uprawnienia do kształcenia na 9 kierunkach studiów. Na ścieżkach polskojęzycznych pojawiły się takie nowe kierunki, jak: informatyka, europeistyka, turystyka i rekreacja, zdrowie publiczne (jedna z oferowanych specjalności – zarządzanie zdrowym stylem życia, czyli wellness, była pierwszą tego typu specjalnością w Polsce).