Studenckie praktyki w Niemczech

Studenckie praktyki w Niemczech

Studenckie praktyki językowo-biznesowe w niemieckich firmach podjęli studenci ekonomii. Były one możliwe dzięki umowie z firmą Ost-West Consulting oraz stowarzyszeniem OstWest Verein w Torgau, podpisanej przez Centrum Języków Obcych WSIiZ. Uczelnia podjęła także współpracę z The Technical Univarsity in Kosice (Słowacja) oraz Cherkaassy Institute of Management (Ukraina) i realizowała międzynarodowy projekt Theseus, w ramach którego studenci WSIiZ brali udział w wizycie studyjnej w Tilburgu (Holandia).

Uczelnia gościła także przedstawicieli władz Purdue University (USA). Wizyta stała się początkiem współpracy nad tworzeniem wspólnych programów z zakresu kierunków: turystyka i informatyka.