Mówimy biegle w obcych językach! We WSIiZ powstaje Centrum Egzaminacyjne TELC, a w kolejnych latach WSIiZ staje się bezpośrednim partnerem TELC we Frankfurcie

Działające przy WSIiZ Centrum Języków Obcych (CJO) zyskało prawo do przeprowadzania egzaminów The European Language Certificates (TELC). Początkowo były to egzaminy w języku niemieckim oraz angielskim, w kolejnych latach doszły następne uprawnienia. Za pośrednictwem Centrum Egzaminacyjnego TELC przy CJO WSIiZ egzaminy przeprowadzało blisko 100 renomowanych uczelni państwowych i niepaństwowych oraz instytucji edukacyjnych na terenie całej Polski. Centrum prowadziło również cykliczne szkolenia na egzaminatorów TELC z języków: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego i polskiego. Centrum Języków Obcych aktywnie uczestniczyło także w organizacji wielu międzynarodowych i krajowych konferencji metodyczno-naukowych z udziałem wybitnych osobistości ze świata nauki, prowadziło warsztaty szkoleniowo-metodyczne oraz kursy dokształcające dla nauczycieli.

Strona CJO