Bez kategorii

Lista najważniejszych projektów realizowanych przez Stowarzyszenie Promocji i Przedsiębiorczości

1. „Sieć Centrów Wspierania Biznesu” Fundusz Współpracy PROGRAM PHARE.
  2. „Strategia województwa rzeszowskiego”.
  3. „Organizacja i przeprowadzenie szkolenia dla przedstawicieli Banków Akredytowanych przy PROGRAMIE STRUDER” – Polska Agencja Rozwoju Regionalnego PHARE STRUDER.
  4. „Centrum Korespondencyjne Euro Info Przedstawicielstwo Regionalne w Rzeszowie” – Fundusz Współpracy 1995-1996.
  5. „Internacjonalizacja prowadzenia działalności gospodarczej w aspekcie stowarzyszenia z Unią Europejską przez małe i średnie przedsiębiorstwa – PHARE PARTNERSHIP SUCCESS STORIES.
  6. Zwalczanie długoterminowego bezrobocia w grupach szczególnego ryzyka poprzez nowe podejście do szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe – ALTUD” LEONADRO DA VINCI.
  7. „Utworzenie Centrum Obsługi Inwestora Zagranicznego na obszarze Małopolski Wschodniej” – PHARE PARTNERSHIP.
  8. „Polish Business for Europe” – PHARE PARTNERSHIP.
  9. „Wzmocnienie organizacji rzemieślniczych i wsparcie rzemieślników w Euroregionie Karpackim” – PHARE ACCESS’99.
  10. “Overcoming Barriers in Local and Strategic Trade” – TACISOBLAST CBC.
  11. „Usuwanie barier edukacyjnych dla dorosłych” – GRUNDTVIG-SOCRATES.
  12. „Polsko-Ukraińska Instytucja wspomagająca współpracę transgraniczną CBC” – DFIF.
  13. „Polscy podwykonawcy branży drzewnej”.
  14. „Rozwój usług doradczych, szkoleniowych i informacyjnych dla małych i średnich przedsiębiorstw” w ramach Programu Rozwoju Przedsiębiorczości w Polsce STEP I.
  15. „Pozyskiwanie ofert małych i średnich przedsiębiorców do systemów kojarzenia partnerów” w ramach Programu Rozwoju Przedsiębiorczości w Polsce STEP I.
  16. „Rozwój małych i średnich przedsiębiorstw wyodrębniających się z przedsiębiorstw państwowych, poddanych procesom restrukturyzacji i prywatyzacji” w ramach Programu Rozwoju Przedsiębiorczości w Polsce STEP II.
  17. „Rozwój bazy informacyjnej i promocji sieci informacji dla biznesu” ze środków Programu Rozwoju Przedsiębiorczości w Polsce STEP I.
  18. „Program pomocy doradczej dla samorządów lokalnych” PHARE PARTNERSHIP.
  19. „Pakiet usług doradczych, szkoleniowych i informacyjnych dla sektora MŚP w województwie podkarpackim” w ramach programu Rozwoju Instytucjonalnych Struktur Wspierania Przedsiębiorstw STEP-IFE.
  20. „Budowa sieci konsultacyjno-doradczej na bazie Krajowego Systemu Usług dla MŚP dofinansowanie usług doradczych” finansowany przez Polską Fundację Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
  21. „Centrum Obsługi Inwestora” PHARE PARTNERSHIP.
  22. „Addressing long time unemployment for disadvantaged ALTUD” w ramach programu LEONADRO DA VINCI.
  23. „Qualifying young peole for the enterepreneurial activity in non-conventional business areas – Young Businness” w ramach programu LEONADRO DA VINCI.
  24. „Pilotażowy projekt rozwoju terenów wiejskich” w ramach programu PHARE’99.
  25. „Zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej w krajach Unii Europejskiej”.