Pożegnaliśmy wieloletniego Kanclerza WSIiZ Stanisława Harpulę

25 grudnia 2018 roku odszedł od nas mgr inż. Stanisław Harpula, wieloletni Kanclerz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Pożegnaliśmy wieloletniego Kanclerza WSIiZ Stanisława Harpulę

25 grudnia 2018 roku odszedł od nas mgr inż. Stanisław Harpula, wieloletni Kanclerz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, człowiek wielkiego serca, silnie związany z naszą Uczelnią od początku jej istnienia. Był ekspertem w dziedzinie zarządzania, socjologii i psychologii, był również aktywnym działaczem sportowym, uhonorowanym tytułem „Zasłużonego działacza kultury fizycznej”. Decyzją Senatu Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, w dniu 10 maja 2019 roku odbyła się uroczystość nadania Hali Sportowej WSIiZ imienia mgr. inż. Stanisława Harpuli.

Nasz Kanclerz – Wspomnienia o Stanisławie Harpuli