Uruchomiamy platformę E-WSIiZ jako Otwarte Zasoby Edukacyjne

Uruchomiamy platformę E-WSIiZ jako Otwarte Zasoby Edukacyjne

Platforma e-WSIiZ zyskała charakter Otwartych Zasobów Edukacyjnych (OZE), dzięki czemu studenci mogli uzupełnić swoją wiedzę o interesujące ich tematy nawet spoza planu studiów. Ofertę platformy e-WSIiZ stanowiły wysokiej jakości materiały dydaktyczne i edukacyjne opracowane przez pracowników Uczelni, a to, co odróżniało e-WSIiZ od pozostałych platform edukacyjnych, to możliwość założenia indywidualnego konta, monitorowania swoich wyników oraz uzyskania bezpłatnych certyfikatów potwierdzających ukończenie zrealizowanych kursów. W pierwszym etapie platforma oferowała ponad 30 kursów umieszczonych w 6 kategoriach tematycznych – obecnie oferta obejmuje ponad 50 kursów. Pod koniec 2014 roku na platformie zarejestrował się jej dziesięciotysięczny użytkownik, do dziś z zasobów platformy skorzystało ponad 45 000 osób.