Studenci WSIiZ jeszcze bardziej konkurencyjni na rynku pracy

Faktyczna wiedza i umiejętności cenione na rynku pracy – wierni takiemu przekonaniu rozpoczęliśmy realizację projektu „Program rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania – Uczelnia Jutra”.

Studenci WSIiZ jeszcze bardziej konkurencyjni na rynku pracy

Studia to nie dyplom, który można włożyć do szuflady, ale faktyczna wiedza i umiejętności cenione na rynku pracy – wierni takiemu przekonaniu rozpoczęliśmy realizację projektu „Program rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania – Uczelnia Jutra”. Jego głównym celem było podniesienie jakości oferty edukacyjnej Uczelni, a tym samym poszerzenie kompetencji naszych absolwentów. Na projekt składały się m.in.: gra kierownicza „Wirtualna klinika”, rozbudowa programu kursów Distance Learning, program staży studenckich „3 plus 3” oraz program kursów wyrównawczych „Z matematyką za pan brat”. Podjęliśmy także współpracę z przedsiębiorstwami w zakresie kształcenia przyszłych kadr. Budżet tego projektu wyniósł 3,6 mln zł, a w całym roku akademickim 2008/2009 zrealizowaliśmy projekty o łącznej wartości ponad 60 mln zł.