Rektor WSIiZ Menedżerem Roku 2004, a Uczelnia staje się członkiem stowarzyszonym Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich

Prof. Tadeusz Pomianek został uznany „Menedżerem Roku 2004” przez redakcję miesięcznika „Home & Market”. Tym samym założyciel Uczelni znalazł się w gronie 20 najlepszych polskich menedżerów.

Tytuł Menedżera Roku 2004 dla Rektora WSIiZ, dr. hab. inż. Tadeusza Pomianka, prof. WSIiZ, przyznała redakcja czasopisma „Home & Market”, tym samym założyciel Uczelni znalazł się w gronie 20 najlepszych polskich menedżerów. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 17 marca 2004 roku w Warszawie. Sama Uczelnia, w wyniku pozytywnej oceny przeprowadzonej przez członków Prezydium KRASP, od listopada 2004 roku została członkiem stowarzyszonym Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich.